0
251
Дніпро удесятьох обіграв Іллічівець і зберіг лідерство в Прем єр-лізі
Селезньов приніс перемогу Дніпру над Іллічівцем

Дніпропетровський Дніпро здобув виїзну перемогу, граючи з середини першого тайму в неповному складі.

Подробиці матчу онлайн: Іллічівець - Дніпро 0:1 онлайн трансляція матчу чемпіонату України

Лідер чемпіонату України дніпропетровський Дніпро здобув непросту перемогу у виїзному матчі над маріупольським Іллічівцем, в матчі, який проходив на дніпропетровському стадіоні Метеор.

Початок матчу пройшов за переваги Дніпра, який, втім, лише з допомогою штрафних доставляв м'яч у штрафну Іллічівця. Маріупольська команда відгризалась рідко, але небезпечно.

Небезпечний момент на 17-й хвилині створив Кулач, який пробив у поперечину, а через п'ять хвилин той же Кулач міг вибігти на побачення з Бойком, але його поштовхом у спину зупинив Дуглас, за що отримав від арбітра червону картку.

Залишившись у меншості, Дніпро віддав ініціативу номінальним господарям, але Іллічівець нічого небезпечного до перерви створити не зумів, зате Дніпро відкрив рахунок. Це Селезньов замкнув головою подачу Кравченко з кутового.

Другий тайм почався з атак Іллічівця, найнебезпечнішу з яких Кулач пробив з-за лівого кута штрафного над дальньою дев'яткою. Маріупольці продовжили активно грати, але їх підвів Кулач, який заробив другу жовту картку і вирівняв склади.

В цілому у другому таймі моментів у команд майже не було. Дніпро мав пару напівмоментів після контратак, а ось Іллічівець мав супермомент майже перед фінальним свистком, коли Бойко випустив м'яч з рук, але після удару по воротах захисник Дніпра Мигунов вибив м'яч з лінії головою.

В результаті Дніпро втримав перемогу 1:0 і зберіг лідерство в Прем'єр-лізі, випереджаючи на момент закінчення матчу Шахтар на 4 очки, Динамо на п'ять, причому конкуренти команди Маркевича проведуть матч між собою.

Іллічівець - Дніпро 0:1

Гол: Селезньов, 40

Вилучення: Кулач, 73 - Дуглас, 23

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дніпро удесятьох обіграв Іллічівець і зберіг лідерство в Прем'єр-лізі