Динамо в більшості обігрує Шахтар і виходить на друге місце в чемпіонаті

Sport bigmir,  5 жовтня 2014, 21:48
0
436
Віда приніс Динамо перемогу над Шахтарем

У неділю, 5 жовтня, київське Динамо з рахунком 1-0 обіграло донецький Шахтар у матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги

Подробиці і трансляція матчу: Динамо Київ - Шахтар - 1:0 трансляція матчу чемпіонату України

Зі стартового свистка обидві команди включили максимальні швидкості, намагаючись забити швидкий гол. Ближче до мети були футболісти Шахтаря, які за перші 5 хвилин створили кілька небезпечних атак. На шостій хвилині зустрічі «гірники», захопившись штурмом воріт суперника, ледь не пропустили небезпечну контратаку від Динамо. На виручку Шахтаря прийшов Ільсіньо, який зупинив потенційно небезпечний прорив киян, знесенням Артема Кравця в центрі поля. За що і отримав жовту картку від арбітра.

Шахтар не зменшував обертів своїх атак і на 28 хвилині міг вийти вперед. Дуглас Коста, увійшовши в штрафну Динамо, скинув м'яч у центр на Тайсона. Останній сильно пробив, але Олександр Рибка зміг відбити потужний удар бразильця.

У Динамо найнебезпечніший момент у першому таймі створив Артем Кравець. Але Ленс, отримавши пас від партнера, не зміг точно пробити по воротах.

Другий тайм розпочався під диктовку Динамо. Кияни більше часу проводили на половині поля Шахтаря, але перший небезпечний момент у другій 45-й хвилинці створили саме футболісти з Донецька. Дуглас Коста, отримавши м'яч на лінії штрафної суперника, пробив вище воріт.

А далі стався момент, який змінив хід матчу. Захисник Шахтаря В'ячеслав Шевчук в центрі поля зніс Андрія Ярмоленка, за що і отримав другу жовту картку, яка трансформувалася в червону. На 62-й хвилині «гірники» залишилися в меншості.

Динамо почало нагнітати обстановку біля воріт Шахтаря і на 70 хвилині киянам вдалося відправити м'яч у ворота. Віда, отримавши пас з лівого флангу від Ярмоленка, пробив по воротах. Але голкіпер Шахтаря Антон Каніболоцький відбив м'яч у свої ворота. Врятувати «гірників» від пропущеного м'яча міг Луїс Адріано, але форвард Шахтаря не зміг влучити по м'ячу.

Підопічні Мірчі Луческу могли зрівняти рахунок вже на 70 хвилині зустрічі. Але Ілсіньо із забійної позиції відправив м'яч вище воріт.

Свій момент мали і динамівці наприкінці зустрічі. Андрій Ярмоленко втік в контратаку, вийшов 1 на 1 з воротарем Шахтаря, але переграти Антона Каніболоцького не зміг.

Матч Динамо - Шахтар так і закінчився з рахунком 1-0.

Зазначимо, що після цієї перемоги клуб зі столиці піднявся на друге місце в чемпіонаті, маючи в своєму активі 20 очок. Шахтаря після сьогоднішньої поразки зі своїми 18 очками розмістилися на третьому рядку. Лідером же чемпіонату є Дніпро, який після 8 матчів має в своєму активі 22 очки

Динамо - Шахтар - 1:0