Суркіс: Луческу потрібно шукати причину у своїй команді, а не в суддях

Sport bigmir,  6 жовтня 2014, 08:42
0
391
Суркіс після гри привітав Віду з переможним голом у ворота Шахтаря

Президент Динамо Ігор Суркіс заявив після перемоги над Шахтарем, що він щасливий і прокоментував тему суддівства.

"За напруженням, за самовіддачею, кількістю глядачів і боротьбою до останньої хвилини ця гра не поступається багатьом іграм Ліги чемпіонів.

Читай також: Ярмоленко: Не знаю, чим Шахтар незадоволений

Ребров прекрасно виконають свою роботу і будує команду. Він довіряє молодим і робить те, що повинен робити високопрофесійний тренер. Хлопці виходять і б'ються з першої і до останньої хвилини. Якщо десь не вистачає майстерності, це компенсується самовіддачею.

Я вважаю, що сьогодні, після важкої гри проти Стяуа, вийти і повністю викластися - це говорить про те, що команда на правильному шляху і робить на футбольному полі все, щоб раділи вболівальники.

Три очки в матчі з Шахтарем - це дуже приємно. Ця перемога вселяє хлопцям впевненість. Потрібно не розслаблятися і продовжувати будувати боєздатну команду, яка буде витягати такі ігри.

Читай також: Мірча Луческу: Напевно хочуть, щоб чемпіонат вигравав не Донецьк

Слова Луческу, що суддя "убив" матч? Не можу сказати, що арбітр "убив" матч. Коли Шахтар виграє, арбітр не вбиває, а коли програє, то команду вбивають. Не хочу коментувати слова професіоналів - їм видніше. Я радий перемозі і мені немає за що виправдовуватися. Раніше мені доводилося виправдовуватися за щось, а зараз федерацією футболу керують зовсім інші люди. Уже немає розмов про допомогу брата. Потрібно шукати причину в своїй команді, а не в суддях", - зазначив Ігор Суркіс.

Нагадаємо, що в неділю, 5 жовтня, в матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги Динамо переграло Шахтар з рахунком 1:0, а в середині другого тайму "гірники" залишилися в меншості після видалення В'ячеслава Шевчука.

За матеріалами: football.ua