Леоненко: У матчі Динамо - Шахтар я побачив дуже багато жіночого футболу

Sport bigmir,  6 жовтня 2014, 11:56
0
871
Леоненко не побачив у матчі Динамо - Шахтар справжньої чоловічої боротьби

Колишній форвард київського Динамо Віктор Леоненко вважає, що Мірча Луческу помилився, довіривши місце у воротах Каніболоцькому.

"Нічийний результат був би більш справедливий, і він би, напевно, таким і залишився, якби суддя не зіпсував все. Треба ще покарати і Шевчука: перша жовта була дурна, а друга - в таких матчах такі жовті не дають.

Читай також: Суркіс: Луческу потрібно шукати причину в своїй команді, а не в суддях

Шахтар у першому таймі володів перевагою, тому що Динамо грало на контратаках, просто моментів у "гірників" не було. Що стосується воротарів, то Луческу любить виставляти досвідчених. Сьогодні у воротах Шахтаря був Каніболоцький і це, напевно, найбільш груба його помилка.

Про симуляцію Ярмоленка ... Таке відчуття, що він "Борис" викликає. Це не по-чоловічому. Причому стосується це не тільки Ярмоленка - я сьогодні дуже багато жіночого футболу побачив", - заявив Леоненко в ефірі програми Великий футбол.

Нагадаємо, що в неділю, 5 жовтня, в матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги Динамо переграло Шахтар з рахунком 1:0, а в середині другого тайму гірники залишилися в меншості після видалення В'ячеслава Шевчука.

Дивіться фотогалерею: Довгоочікувана перемога: Як Динамо вперше за три роки в чемпіонаті Шахтар обіграло

За матеріалами: XSPORT.ua