Експерт: Зараз ніхто не скаже, що Динамо не зможе боротися за чемпіонство

Sport bigmir,  6 жовтня 2014, 15:01
1
331
Саленко прогнозує Динамо боротьбу за титул у цьому сезоні

Олег Саленко впевнений, що в цьому сезоні Динамо складе конкуренцію гірникам і дніпрянам у боротьбі за чемпіонство.

"Після того як Динамо забило, вже не було сумнівів, що команда втримає результат. Незважаючи на відсутність голів, перший тайм вийшов цікавим, жорстким і двосічним. А ось після перерви кияни збільшили оберти і заслужено здобули три очки.

При цьому не можна сказати, що Шахтар був слабшим, гірники зіграли на рівні. Вилучення, звичайно, напрошувалося, оскільки пристрасті постійно розпалювалися. Думаю, зараз вже ніхто не скаже, що Динамо не зможе боротися за чемпіонство. Тим більше, що команда продовжує додавати", - зазначив Саленко.

Нагадаємо, що в неділю, 5 жовтня, в матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги Динамо переграло Шахтар з рахунком 1:0, а в середині другого тайму гірники залишилися в меншості після вилучення В'ячеслава Шевчука.

За матеріалами: Вести.ua