Експерт: В Англії за таке Ярмоленка освистували б на кожному стадіоні

Sport bigmir,  6 жовтня 2014, 17:56
0
1118

Легендарний український футболіст Іван Шарій прокоментував події матчу Динамо - Шахтар.

"Це був матч усього першого кола. У першому таймі ми побачили рівну гру. А от другий тайм показав, що Динамо фізично і психологічно готовий краще. А Шахтар був на себе не схожим. Це втілилося в гол. Адріано прийшов допомагати Шахтарю, а допоміг Динамо.

Читай також: Леоненко: У матчі Динамо - Шахтар я побачив дуже багато жіночого футболу

Я б не сказав, що суддя симпатизував київській команді. Можаровський судив по грі, тому такі звинувачення - безпідставні. А що, в Лізі чемпіонів у арбітрів є симпатії до Шахтаря? Ні. Так і тут. Хіба арбітр винен, що Адріану гол привіз?

Момент симуляції Ярмоленка, коли Тайсон його по одному місцю погладив? Негарно вчинив Андрій. Якщо він, приміром, так зробить в Англії, його будуть освистувати на кожному стадіоні. Не по-чоловічому це. Думаю, з часом Ярмоленко це і сам зрозумів, але вже було пізно", - зазначив Шарій.

Нагадаємо, що в неділю, 5 жовтня, в матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги Динамо переграло Шахтар з рахунком 1:0, а в середині другого тайму гірники залишилися в меншості після вилучення В'ячеслава Шевчука.

Дивіться аналіз матчу Динамо - Шахтар з моментом із симуляцією Ярмоленка на 11 хвилині матчу:

За матеріалами: football24.ua