Степаненко: У збірній України ми всі один одного підтримуємо

Sport bigmir,  7 жовтня 2014, 09:37
0
153
Тарас Степаненко: У збірній ми всі один одного підтримуємо

Півзахисник збірної України та донецького Шахтаря Тарас Степаненко заявив, що після важкого останнього матчу чемпіонату України ніяких непорозумінь з футболістами Динамо, які приїхали в тренувальний табір національної команди, немає.

Читай також: Гравець Шахтаря перепросив арбітра за нецензурну лайку

"Хлопці ні в чому не винні. Вони у футбол грали, хотіли виграти. Це нормально. І ми знаємо, які протистояння у Реала з Барселоною, проте, іспанці потім виграють чемпіонати Європи та чемпіонати світу.

Усе гаразд, всі професіонали, всі один одного підтримуємо. Тут не може бути ніяких суперечок. Кожен хоче виграти, кожен хоче домагатися зі своєю командою найвищих результатів, тому спільну мову ми знайдемо 100%", - сказав Степаненко.

Нагадаємо, що 5 жовтня в поєдинку 8-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо обіграло донецький Шахтар з рахунком 1:0. На 62-й хвилині цього матчу захисник Шахтаря В'ячеслав Шевчук отримав другу жовту картку і був вилучений з поля. А через дві хвилини динамівці зуміли забити переможний гол. Видалення Шевчука викликало хвилю обурення у футболістів і головного тренера Шахтаря.

Дивіться фотогалерею: Довгоочікувана перемога: Як Динамо вперше за три роки в чемпіонаті Шахтар обіграло