Захисник збірної України: Наше завдання - потрапляння на Євро-2016

Sport bigmir,  10 жовтня 2014, 08:42
0
93
Шевчук: Словаки перемогли іспанців? Здивований

Захисник збірної України В'ячеслав Шевчук прокоментував перемогу національної команди.

"Бойовий, напружений матч. У першому таймі в нас була повна перевага, а після перерви білоруси додали, гра стала більш рівною. Проте нам вдалося забити два голи. Гадаю, виграли справедливо. А взагалі гра вийшла складною, поле досить в'язке, але темп був хороший.

Читай також: Білорусь - Україна: Як вболівальники співали народний хіт про Путіна

Словаки перемогли іспанців? Здивований. Хоча знаю, що у Словаччини хороша команда. Ми з нею вже зустрічалися, повинні були перемагати, але не вийшло. Наша мета в будь-якому випадку незмінна - пряме попадання до фінальної стадії Євро-2016", - цитує
Шевчука сайт UEFA.

Нагадаємо, у четвер, 9 жовтня, збірна України обіграла команду Білорусі з рахунком 2-0 у матчі другого раунду групового етапу відбору на Євро-2016.

Дивіться, як уболівальники в Білорусі співали народний хіт про Путіна і кричали Слава Україні: