Півзахисник збірної Білорусі: Думаю, рахунок не за грою

Sport bigmir,  10 жовтня 2014, 08:58
0
167
Баланович: Зможемо поборотися за путівку на Євро-2016

Півзахисник збірної Білорусі Сергій Баланович прокоментував поразку своєї команди від України у матчі відбору на Євро-2016

"Цікавий, хороший поєдинок. Українці в першому таймі володіли перевагою: взяли м'яч під контроль, ми ж намагалися діяти на контратаках, досить глибоко відтягнулися в оборону. Після перерви ми вирівняли гру, у суперника виникали лише напівмоменти. Та й ми могли забити. А потім пропустили безглуздий автогол ...

Думаю, рахунок не за грою. Тренер у перерві підбадьорив, сказав, що це перший домашній матч в циклі. Наставник дав зрозуміти, що потрібно вірити в свої сили. Коли пропустили перший гол, ще залишалося 10 хвилин, але не вистачило холоднокровності в завершальній стадії. Якщо будемо грати так, як в другому таймі, то зможемо поборотися за путівку на Євро-2016", цитує Балановича сайт UEFA.

Нагадаємо. в четвер, 9 жовтня, збірна України обіграла команду Білорусі з рахунком 2-0 у матчі другого раунду групового етапу відбору на Євро-2016.

Дивіться також, як вболівальники під час матчу Білорусь - Україна співали народний хіт про Путіна і кричали Слава Україні: