Збірна України здобула перемогу у важкому матчі з Македонією

Sport bigmir,  12 жовтня 2014, 21:17
1
1637
Збірна України обіграла Македонію з рахунком 1:0

У неділю, 12 жовтня, збірна України з мінімальним рахунком обіграла команду Македонії у матчі відбору на Євро-2016

Подробиці і трансляція матчу: Україна - Македонія - 1:0 Онлайн трансляція матчу відбору на Євро-2016

Збірна України добилася мінімальної перемоги в матчі з командою Македонії. Почавши агресивно перший тайм підопічні Фоменко мали кілька небезпечних моментів. Але пробити масований захист суперника вдалося лише в доданий час першої 45-хвилинки. Сергій Сидорчук точним ударом з кількох метрів відправив м'яч у ворота.

На початку другого тайму Роман Зозуля заробив пенальті для нашої команди, але після удару Андрія Ярмоленка м'яч потрапив у перекладину. Після цього команда Македонії перехопила ініціативу, змусивши збірну України грати на контратаках. Біля воріт П'ятова раз за разом створювали небезпечні моменти, але голкіпер національної команди дивом справлявся з ударами суперника.

У кінці матчу збірна України могла збільшити рахунок у матчі, але удар Коноплянки з лінії штрафного прийняли на себе захисники збірної Македонії.

Україна - Македонія - 1:0

Гол: Сидорчук (45+2)

Андрій Ярмоленко не забив пенальті на 47 хвилині*

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Збірна України здобула перемогу у важкому матчі з Македонією