Тренер збірної Македонії: Українці показали футбол світової якості

0
463
Бошко Джуровскі: Наc очікує зустріч ще з однією класною командою

Головний тренер збірної Македонії Бошко Джуровскі пишається своєю командою, у якої, на його думку, попереду велике майбутнє

"Сьогодні була хороша гра, ми билися 90 хвилин, створили багато моментів, які, на жаль, не вдалося реалізувати. Яхович відмінно попрацював на атаку, дуже старався, але в другому таймі втомився - занадто багато бігав без м'яча. Нам потрібна була свіжа кров, і ми її влили. Заміни могли зіграти свою роль у кінцівці, проте все-таки суперник відстояв рахунок 1:0.

Пишаюся своєю командою, у нас велике майбутнє. Ми будемо працювати, щоб зростати. Але вітаю і українців - вони показали футбол світової якості. Я вважаю фаворитами нашої групи іспанців, за ними йде Україна. Будемо робити все можливе, щоб нав'язати їм боротьбу. Ми вже зіграли з обома фаворитами, тепер нас чекає зустріч ще з однією класною командою", - цитує наставник Македонії сайт UEFA.

Нагадаємо, в неділю, 12 жовтня, збірна України з рахунком 1-0 обіграла команду Македонії в матчі відбору на Євро-2016.