Тренер Шахтаря: Після матчу з Динамо команда була ще на нервах

Sport bigmir,  18 жовтня 2014, 09:30
0
206
Мірча Луческу: Нейтральним уболівальникам сподобалися дії обох команд

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу заявив, що матч з луцькою Волинню, який завершився з рахунком 6:2, вийшов дуже видовищним.

Читай також: Результативна битва: У матчі Шахтар - Волинь було забито 8 м'ячів

"Гра вийшла дуже видовищною. Це відчувалося в тому числі і за реакцією публіки на те, що відбувалося на полі. У першому таймі ми атакували і відчували, що нас підтримують вболівальники. А коли свої атаки проводила Волинь, фанати починали підтримувати Волинь. (Сміється).

В останні 10 хвилин публіка повністю перейшла на нашу сторону. Та аплодувала нашим діям. Це доказ того, що гра була видовищною. А нейтральним уболівальникам сподобалися дії обох команд.

Напевно, рахунок занадто великий і не зовсім відображає те, що відбувалося на полі. Хоча у Волині не було великої кількості гольових моментів. Ми ж мали ще чотири-п'ять можливостей забити", - сказав Луческу.

За словами наставника "гірників", після поразки від київського Динамо його підопічні трохи нервували на полі.

"Після матчу з київським Динамо здалося, що команда сьогодні була на нервах. Це було помітно після технічних помилок, особливо наших досвідчених гравців", - підкреслив Луческу.

Нагадаємо, що матч 9-го туру чемпіонату України Шахтар - Волинь завершився з рахунком 6:2.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Тренер Шахтаря: Після матчу з Динамо команда була ще на нервах