Металург З - Олімпік: красиві голи і нічийний результат

Sport bigmir,  18 жовтня 2014, 18:54
0
189
Запорізький Металург зіграв внічию з Олімпіком

Запорізький Металург і донецький Олімпік порадували глядачів красивими голами, але не визначили між собою переможця - 2:2.

Ні стартові розклади, в яких Олімпік знаходився ближче до лідерів, а Металург - серед аутсайдерів, ні перші хвилини, що проходили в низькому темпі, не віщували ніякої феєрії.

За перші півгодини моментів взагалі набралося небагато, хоча вони все-таки були. На 18-й хвилині невдале зниження головою назад здійснив Пашаєв, Шериф перехопив м'яч і вибіг один на один з Боровиком, але воротар вчасно вийшов з воріт, скоротив дистанцію і відбив удар нігерійця. Другий хороший момент теж був у Олімпіка, на контратаці. Моха віддав передачу в штрафну, і Боровик буквально на кілька мілісекунд виявився швидшим і перехопив м'яч. При цьому не зумів його зафіксувати, м'яч відскочив до гравців донецької команди, але вдарити ніхто з них добре не зміг.

А на 35-й хвилині голом-шедевром Юрій Штурко відкрив рахунок. Прийомов з правого краю штрафного покотив м'яч ближче до середини, Штурко пробити нехитро просто не міг, адже перекривав траєкторію захисник, і він пробив хитромудро - п'ятою. Влучив у ближній кут, Махарадзе явно цього не очікував - 1:0!

Відразу після перерви Штурко мало не подвоїв рахунок, з воротарської зони влучивши в штангу після передачі зліва від Сахневича.

На 55-й хвилині Олімпік організував хорошу атаку з прекрасною перепасовкою. Завершальними штрихами стало зниження зі штрафної зони назад від Драченка і чудовий удар з льоту Іси Шерифа. М'яч вдарився об штангу і залетів у ворота - 1:1!

Дев'ять хвилин знадобилося Олімпіку, щоб вийти вперед, хоча міг і раніше (Шериф з близької відстані після навісу зі штрафного від Дорошенка пробивав головою, але вище). Дорошенко зі своєї половини поля закинув м'яч на чужу половину поля на хід Мохи. Нікого із захисників поруч з ним не було, Боровик побіг назустріч, але Іса перекинув м'яч через нього - і точно у ворота - 1:2! Це теж виглядало ефектно.

Чергову перемогу донецькій команді не дав одержати той же Штурко. Через п'ять хвилин після голу Мохи він головою замкнув навіс Пашаєва з правого флангу, і м'яч залетів у дальній кут воріт - 2:2.

В останні 20 хвилин команди не грали на утримання, але й в атаку стрімголов не мчали. Моментів було створено небагато, і свисток Арановского зафіксував нічийний результат. Глядачі ним повинні бути задоволені.

Металург З - Олімпік 2:2

Голи: Штурко, 35, 69 - Шериф, 55, Моха, 64

Металург З: Боровик - Балич, Сахневич (Каплієнко, 62), Курилов, Пашаєв - Орелесі, Журахівський (Рудика, 75) - Штурко, Льопа, Сержіньо (Юсов, 70) - Прийомов

Олімпік: Махарадзе - Іванов, Дитятьєв, Міщенко, Тищенко - Огиря - Дорошенко (Єременко, 90 +2), Шериф, Драченко (Кадімян, 79) - Моха, Ситник (Семенина, 73)

Попередження: Штурко, Льопа, Курилов - Ситник, Міщенко

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Металург З - Олімпік: красиві голи і нічийний результат

За матеріалами: football.ua