Перемога на класі: Динамо легко розгромило Говерлу

Sport bigmir,  18 жовтня 2014, 21:25
0
351
Команда Реброва на класі переграла Говерлу

Київське Динамо впевнено розгромило Говерлу і на добу вийшло в лідери чемпіонату України.

Подробиці і онлайн матчу: Говерла - Динамо 0:4 Онлайн трансляція матчу чемпіонату України

Шанси Говерли зменшилися ще до стартового свистка, коли стало відомо, що 7 орендованих гравців Говерли, чиї контракти належать Динамо, зіграти в цьому матчі не могли, а це п'ять гравців основного складу на чолі з воротарем Максимом Ковалем.

І без того невеликі шанси Говерли зменшилися на початку матчу, коли динамівцям вдався швидкий гол. На 12-й хвилині Ярмоленко відмінним пасом у вільну зону на Сидорчука відрізав всю оборону суперника. Сидорчук в один дотик віддав передачу повз Бабенка на Кравця і той спокійно відправив м'яч у порожні ворота.

Надалі Динамо повністю володіло ігровою ініціативою, не дозволяючи створювати господарям моменти, а в деяких епізодах замикаючи суперника в його штрафний. У підсумку перед перервою м'яч ще раз побував у сітці воріт. Ленс подавав на Ярмоленка, передачу перехопив Хомин, який головою скинув на ногу Сидорчуку. Сергій пробив точно в кут воріт Бабенка.

Другий тайм розпочався зі ще одного взяття воріт Говерли. Ленс віддав на Ярмоленка, той п'ятою повернув на голландця, який пробив у правий від Бабенка кут.

Ну а остаточний рахунок встановив Олег Гусєв, що з'явився на заміну і реалізував пенальті за порушення правил на Ярмоленка, пробивши точно у верхній кут.

4:0 - легка перемога команди Реброва, яка використовувала свої можливості і не дозволила створити майже нічого Говерлі в атаці. Тепер як мінімум на добу Динамо вийшло на перше місце в турнірній таблиці.

Говерла - Динамо 0:4

Голи: Кравець, 12, Сидорчук, 43, Ленс, 46, Гусєв, 80 (з пен.)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Перемога на класі: Динамо легко розгромило Говерлу