Ротань: Хлопці знайшли в собі сили відігратися і здобути перемогу

0
177
Ротань вважає, що такі перемоги над Чорноморцем важливі для Дніпра

Капітан Дніпра Руслан Ротань прокоментував непросту перемогу над Чорноморцем.

"Матч невдало складався для нас, але хлопці знайшли в собі сили відігратися і здобути перемогу. Такі перемоги дуже важливі. Головне - взяли три очки.

Читай також: Маркевич: Воротареві Чорноморцю за гру потрібно "п'ятірку" поставити

Ми грали не зовсім вдало, щось треба було переосмислити. Дещо в перерві підказали тренери, націлили на те, щоб ми додали в агресії, що і вийшло в другому таймі. Ми дійсно почали грати агресивно, відбирати м'ячі, проводити хороші атаки.

Мирон Богданович сказав, що для нас зараз кожен матч вирішальний. Ми будемо віддавати всі сили. Будемо прагнути показувати хороші результати на всіх фронтах. Для нас важливий кожен турнір, і максимально віддаватися ми будемо в кожному матчі", - зазначив Ротань.

Нагадаємо, Дніпро здобув вольову перемогу над Чорноморцем 2:1 і зберіг першу позицію в чемпіонаті України.

За матеріалами: ФК Днепр