Карнавал імені Луїса Адріано: Шахтар на виїзді знищив БАТЕ

Sport bigmir,  21 жовтня 2014, 23:52
0
470
Луїс Адріано відправив у ворота БАТЕ 5 м'ячів

У вівторок, 21 жовтня, донецький Шахтар у матчі Ліги чемпіонів відправив у ворота БАТЕ сім безмовних м'ячів

Подробиці і трансляція матчу: БАТЕ - Шахтар - 0:7 трансляція матчу Ліги чемпіонів

Першим у воротах білоруської команди розписався Алекс Тейшейра, який після виходу 1 на 1 з голкіпером точно пробив по воротах. А на 27 хвилині зустрічі він своїм черговим "побаченням" з воротарем БАТЕ заробив пенальті, який реалізував з 11-метрової позначки Луїс Адріано.

Зазначимо, що Луїс Адріано в цьому матчі відзначився 5 забитими м'ячами, повторивши досягнення Ліонеля Мессі, який, забивши у ворота Байєра п'ять м'ячів, встановив рекорд результативності в одного футболіста у матчі Ліги чемпіонів.

Також у Шахтаря у воротах БАТЕ відзначився Дуглас Коста, який розписався в ворота суперника на 35 хвилині.

БАТЕ - Шахтар - 0:7

Голи: Тейшейра 11, Адріано 28 (п), 36,40,44,82 (п), Коста 35.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Карнавал імені Луїса Адріано: Шахтар на виїзді знищив БАТЕ