Фотогалерея: Як Шахтар у Борисові розібрався з БАТЕ

Sport bigmir,  22 жовтня 2014, 08:33
0
393
Шахтар в Борисові переграв БАТЕ з рахунком 7:0

У вівторок, 21 жовтня, донецький Шахтар в Борисові в матчі Ліги чемпіонів переграв місцевий БАТЕ з рахунком 7:0

Першим у воротах білоруської команди розписався Алекс Тейшейра, який після виходу 1 на 1 з голкіпером точно пробив по воротах. А на 27 хвилині зустрічі він своїм черговим "побаченням" з воротарем БАТЕ заробив пенальті, який реалізував Луїс Адріано.

Читай також: БАТЕ - Шахтар - 0:7. Відео голів та аналіз матчу

Зазначимо, що Луїс Адріано в цьому матчі відзначився 5 забитими м'ячами, повторивши досягнення Ліонеля Мессі. Аргентинець, забивши у ворота Байєра п'ять м'ячів, встановив рекорд результативності в одного футболіста у матчі Ліги чемпіонів.

Також у Шахтаря у воротах БАТЕ відзначився Дуглас Коста, який записав розписався у ворота суперника на 35 хвилині.

БАТЕ - Шахтар - 0:7

Голи: Тейшейра 11, Адріано 28 (п), 36,40,44,82 (п), Коста 35.