Забути про весну. Металіст зазнає третьої поспіль поразки в Лізі Європи

Sport bigmir,  22 жовтня 2014, 21:26
0
310

Сьогодні, 22 жовтня, харківський Металіст в рамках третього туру групового раунду Ліги Європи в Києві поступився польській Легії.

Подробиці і трансляція матчу: Металіст - Легія - 0:1 трансляція матчу Ліги Європи

Дві поразки на старті групового раунду Ліги Європи зобов'язували Металіст обігравати Легію. Однак, вже з перших хвилин стало ясно, що за три очки харків'янам доведеться битися до останньої крові. Польські футболісти не стали осідати в захисті і раз за разом організовували непогані атаки на ворота Горяїнова. В одній з них, в середині першого тайму, Дуда, обігравшись на фланзі з Кухарчиком, увірвався в штрафний Металіста і при повному потуранні захисту вразив ворота української команди.

Пропущений м'яч мав стрепенутися харківських футболістів, але ті продовжували грати напрочуд пасивно. Варто відзначити і захист Легії, який легко справлявся з нехитрими і нечастими атаками Металіста. До кінця першого тайму польські футболісти зусиллями Орланду Са могли рахунок збільшити, але, на щастя для українських фанатів, не сталося...

У другому таймі малюнок гри не змінився. І тільки епізоди з пенальті якось додали видовищності грі. Спершу Юссуф зіграв рукою у штрафному у боротьбі з Кухарчиком, а на удар Врдоляка з "точки" шикарним сейвом відповів Горяїнов. А потім сам Врдоляк зіграв у гандбол поблизу Куцяк і Жажа, який підійшов до м'яча, ударив в бік воротаря.

Легія впустила ще пару непоганих моментів для взяття воріт, тоді як Металіст до фінального свистка виглядав пасивно й похмуро. 0:1 - третя поразка поспіль для українського клубу, і про євровесну, схоже, доведеться забути. Шанси є, але харків'янам потрібно вигравати всі матчі, що і сподіватися на осічки конкурентів. Легія ж, з дев'ятьма очками, мабуть, вийде в 1/8 фіналу з першого місця.

Металіст - Легія - 0:1

Гол: Дуда, 27

Незабиті пенальті: Жажа, 69 - Врдоляк, 52