Sport bigmir,  24 жовтня 2014, 00:08
0
518
Дніпро програв черговий матч в Лізі Європи

Команда Маркевича, не створивши жодного моменту, в Києві програла азербайджанському Карабаху.

Подробиці і онлайн матчу: Дніпро - Карабах 0:1 Онлайн трансляція матчу Ліги Європи

Гру Дніпро повністю провалив. Перший удар по воротах азербайджанської команди господарі завдали тільки на 36-й хвилині, коли Гама пробив з-за меж штрафного, але ні його удар, ні удари Ротаня і Коноплянки проблем воротарю Карабаху Сехічу не принесли.

Зате Карабах дуже якісно зіграв у захисті, перекривав усі вільні зони в захисті і небезпечно грав на контратаках, одну з яких вони втілили в гол.

На 21-й хвилині Муар втік від центру поля, увійшов у штрафний, розгорнув одним рухом Мазуха і Дугласа, після чого пробив у дальній кут.

На другий тайм Маркевич кинув у бій другого нападаючого Євгена Селезньова, але ні він, ні Калинич моментів не мали.

З натяжкою моментом можна назвати епізод на 63-й хвилині, коли Ротань і Калинич завадили один одному пробити головою після навісу Коноплянки. І все, більше моментів біля Дніпра проти Карабаху, який не соромився всією командою грати в обороні, але при цьому швидко і небезпечно втікати в контратаці.

Дніпро відіграв найгірший поєдинок в сезоні і тепер з нулем забитих голів у трьох матчах Ліги Європи і одним очком замикає турнірну таблицю групи.

Дніпро - Карабах 0:1

Гол: Муар, 21

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Дніпро провалив домашню гру з Карабахом в Лізі Європи