Бакалов: Злий жарт з Динамо зіграла самовпевненість

Sport bigmir,  24 жовтня 2014, 13:42
0
148
Бакалов вважає, що Динамо занадто самовпевнено зіграло з Ольборгом

Колишній головний тренер київського Арсеналу Юрій Бакалов підбив підсумки поразки Динамо в матчі ЛЄ проти данського Ольборга

"Цю гру варто розділити на два тайми. Вважаю, що злий жарт з Динамо зіграла не недооцінка суперника, а саме своя самовпевненість. Було видно, як хлопці виходили на поле, як давали інтерв'ю перед грою - була впевненість, що проблем не буде. Вони говорили: "Ольборг - хороша команда, але ми переможемо", це і зіграло злий жарт.

Не можна сказати, що була недооцінка суперника. Перші 25-30 хвилин Динамо домінувало на футбольному полі. Перевага не була тотальною, але кияни володіли м'ячем.

Тут треба віддати належне Ольборгу, який серйозно готувався до гри і перекрив бровки. Так, кияни створювали моменти, але їх було недостатньо, як і говорив на прес-конференції Сергій Ребров. Ключову роль зіграв пропущений м'яч.

Була впевненість у перемозі, а отримали такого ляпаса. Кияни за інерцією дограли перший тайм, і другу половину зустрічі, в якій взагалі не виходило", - заявив Бакалов.

Нагадаємо, 23 жовтня, данський Ольборг в матчі 3-го туру групового етапу Ліги Європи обіграв Динамо Київ з рахунком 3:0.

Дивіться фотогалерею: Без подарунка для Ярмоленка: Як Ольборг Динамо ошелешив (фото)

За матеріалами: Футбол