Голкіпер Рейнджерс потрапив до лікарні після удару головою об стійку

Sport bigmir,  29 жовтня 2014, 15:36
0
123
Голкіпер був госпіталізований

Стів Сімонсен отримав пошкодження на 53-ій хвилині гри, після чого залишив поле на ношах.

Читай також: Футболіст відсвяткував гол і перемогу своєї команди склянкою пива на стадіоні

Голкіпер футбольного клубу Рейнджерс із Глазго Стів Сімонсен був госпіталізований після того, як ударився головою об стійку в матчі 1/4 фіналу Кубка шотландської ліги з Сент-Джонстоном.

стурбований, оскільки Сімонсен був госпіталізований. Йому треба пройти обстеження. Лікар сказав, що, на перший погляд, все не так погано, як могло б бути, але якісь офіційні коментарі можна буде давати тільки після медичного обстеження. Ми всі тримаємо пальці за Стіва", - повідомив головний тренер Рейнджерс Еллі Маккойст.

Голкипер госпитализирован после удара о штангу
Голкіпер госпіталізований після удару об стійку
dailymail.co.uk

Фахівець також сказав, що не бачив сам момент зіткнення. "Але гравці мені відразу повідомили про те, що сталося. Завжди по реакції футболістів можна зрозуміти, наскільки серйозна травма, - зазначив Маккойст. - Хлопці дуже хотіли бачити лікарів на поле, а відразу ж після заміни всі були дійсно дуже стурбовані".

Зустріч, що пройшла в Глазго, завершилася перемогою Рейнджерс з рахунком 1:0. Сімонсен отримав пошкодження на 53-й хвилині гри, після чого залишив поле на ношах.

За матеріалами: dailymail.co.uk