Sport bigmir,  1 листопада 2014, 19:19
0
124
Хамес відзначився дублем у ворота Гранади

У матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії мадридський Реал здобув легку перемогу над Гранадою, забивши 4 голи

Подробиці і онлайн матчу: Гранада - Реал Мадрид 0: 4 Онлайн трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Гравці Реала відкрили рахунок вже на другій хвилині, коли Карвахаль на краю штрафного скористався помилкою захисників Гранади і зробив передачу в центр, де транзитом через Бензема м'яч опинився у Роналду. Кріштіану пробив у дотик і виявився бездоганно точним. Після забитого м'яча гості не послаблювали хватки і продовжували атакувати.

Могли забивати Бензема і Карвахаль, але відзначився Хамес Родрігес. "Вершкові" чудово розіграли вкидання ауту. Бензема нальоту зробив передачу на колумбійця, а той під гострим кутом по дузі відправив м'яч у ворота. Красивий гол забив Хамес! До перерви рахунок більше не змінювався, а з важливих подій відзначимо травму Карвахаля, якого змінив Арбелоа.

У другому таймі свій гол після двох асистів забив Карім Бензема, а підсумковий рахунок встановив Родрігес, який був наймоторнішим в гармидері біля воріт Гранади після прострілу Арбелоа. 0:4 - Реал упевнено переміг і з 24 очками вийшов в лідери Прімери. Чекаємо відповіді Барселони...

Гранада - Реал Мадрид 0: 4

Голи: Роналду, 2; Хамес Родрігес, 31; Бензема, 54; Хамес Родрігес, 86.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Реал не мав проблем у матчі з Гранадою