Sport bigmir,  1 листопада 2014, 23:36
0
559
Барселона не реалізувала кілька моментів і програла Сельті

Чотири рази відправляючи м'яч у перекладину, Барселоні не зуміла забити Сельті і зазнала другої поразки поспіль.

Барселона почала матч не дуже спішно, але вже на шостій хвилині мала шанс забити швидкий м'яч, якби Неймар пробив не в поперечину, а дещо нижче.

Після цього Сельті вдалося відвести гру від своїх воріт, поки у середині тайму Барселона знову не збільшила свій тиск. Один тільки лише Мессі мав оформляти хет-трик за п'ять хвилин, але його ударам не вистачало точності, а один раз Сельту виручила перекладина.

Перед самим свистком на перерву забивати зобов'язаний був Неймар, але з виходом бразильця один на один впорався чудово виглядав Серхіо Альварес.

На початку другої половини гри Неймар знову перевірив поперечину, коли відгукнувся на простріл Альби. І цей момент спрацювало старе футбольне правило, і Сельта забила. Ноліто виконав геніальний пас п'ятою у штрафний на вихід Ларрівей один на один, а Хоакін холоднокровним чином надіслав м'яч у лівий від Браво кут.

Пропустивши гол, Барселона почала атакувати ще з більшим завзяттям. Луїс Енріке випустив на поле Хаві та Педро, які разом з Неймаром, Мессі і Суаресом склали страшну атаку, от тільки Сельту це абсолютно не збентежило.

Більше того, ближче до кінця зустрічі Шарлес, що з'явився замість Ларрівея, міг подвоювати перевагу своєї команди, але Браво витягнув його удар під поперечину.

Приблизно у той період Мессі востаннє організував зустріч м'яча і перекладини зі штрафного.

0:1 - Барселона зазнає другої поразки поспіль. І якщо програш у Класико можна пояснити, то втрата трьох очок на рідному Камп Ноу вперше за п'ять років стала сенсацією.

Барселона - Сельта 0:1

Гол: Ларрівей, 55