Sport bigmir,  2 листопада 2014, 17:27
0
156
Гол Агуеро став єдиним у дербі

Манчестерське дербі в 10-му турі чемпіонату Англії завершилося мінімальною перемогою Мансіті.

Подробиці матчу онлайн: Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед 1:0 Онлайн трансляція матчу чемпіонату Англії

Перший тайм команди провели на невисоких швидкостях, що не сприяло створенню небезпечних моментів. З напівмоментів зазначимо сплеск активності у Мансіті в середині першої половини гри, коли Де Хеа тричі виручив свою команду і неточні удари Янузая і Ван Персі в МЮ.

За великим рахунком, єдиним моментом першого тайму, гідним згадки, стало видалення захисника МЮ Смоллінга. Першу жовту картку він отримав за те, що намагався перешкодити Харту вибити м'яч в поле, а на 39-й хвилині небезпечно підкотився під Мілнера і залишив свою команду на весь другий тайм у меншості.

Неприємності команди Ван Галя продовжилися на початку другого тайму, коли на рівному місці отримав травму Рохо і в підсумку замість стартової пари Смоллінг - Рохо в центрі захисту МЮ догравали матч Каррік - Макнейр.

А на 63-й хвилині глядачі нарешті дочекалися голу, правда, він прийшов не через центр захисту МЮ, а через лівий фланг, де Турі знайшов передачею Кліші, той прострілив у центр штрафного, звідки Агуеро в дотик відправив м'яч у сітку воріт.

Манчестер Юнайтед мав шанс відігратися на 77-й хвилині, коли сольний прохід Руні закінчився пасом на Ді Марію, який перебував у повній самоті на правому краю штрафного майданчика і пробив низом у дальній кут. Харт врятував господарів.

В іншому Мансіті сподівався на швидкі контратаки, але ні вони, ні атаки МЮ до взяття воріт не призвели.

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед 1:0

Гол: Агуеро, 63

Вилучення: Смоллінг, 39

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Манчестер Юнайтед в меншості поступився у дербі