Динамо буйно обігрує Дніпро і захоплює лідерство в чемпіонаті

Sport bigmir,  2 листопада 2014, 21:41
0
528
Динамо розгромило Дніпро і вийшло на перше місце в чемпіонаті

У неділю, 2 листопада, дніпропетровський Дніпро в рідних стінах поступився київському Динамо з рахунком 0:3

Подробиці і трансляція матчу: Дніпро - Динамо - 0:3 трансляція матчу чемпіонату України

Київське Динамо в матчі 11-го туру української Прем'єр-ліги буйнообіграло Дніпро. Ця перемога дозволила команді Сергія Реброва зайняти перше місце в турнірній таблиці.

Розгром дніпропетровського клубу почався з прострілу Баланда, після якого Джермейн Ленс головою забив у ворота Дениса Боко. Пізніше голландець записав на свій рахунок результативну передачу. Вінгер з центральної лінії віддав точний пас на Андрія Ярмоленка, який своїм точним ударом збільшив рахунок до 2:0.

Зазначимо, що між цими голами Дніпро міг зрівняти рахунок. Роман Зозуля після подачі Євгена Коноплянки пробив головою по воротах Динамо, але півзахисник "біло-синіх" Сергій Сидорчук зміг вибити м'яч, який летів у порожні ворота.

Дніпро на другий тайм вийшов заряджений на ворота суперника. Раз за разом біля воріт Шовковського виникали небезпечні моменти, але м'яч вперто не хотів йти у ворота суперника.

Динамо, яке у другому таймі практично всім складом сиділо на своїй половині, створило результативну контратаку. Андрій Ярмоленко своїм пасом вивів Артема Кравця 1 на 1 з Бойком, який своїм точним ударом встановив остаточний результат матчу - 3:0 на користь Динамо.

Додамо, що на 85-й хвилині матчу Руслан Ротань отримав другу жовту картку, яка для капітана Дніпра стала червоною.

Після 10 матчів лідером в чемпіонаті стало Динамо, яке завдяки сьогоднішній перемозі, набрало 26 очок. Друге місце за командою з Дніпропетровська, у чиєму активі 25 очок. Третім у таблиці йде донецький Шахтар з 21 очком.

Дніпро - Динамо - 0:3

Голи: Ленс (28), Ярмоленко (41), Кравець (83)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Динамо буйно обігрує Дніпро і захоплює лідерство в чемпіонаті