Форвард Металіста: Певною мірою нам не вистачило фарту

Sport bigmir,  3 листопада 2014, 14:22
0
58
Гоменюк: Десь не допрацьовуємо або щось робимо не так

Нападаючий Металіста Володимир Гоменюк прокоментував нічийний результат його команди в матчі з донецьким Олімпіком.

"Ми в першому таймі намагалися максимально пресингувати суперника, проте десь у нас це не виходило, а гравці Олімпіка непогано тримали м'яч. Після перерви ми почали більше нагнітати, створювали непогані моменти... Шкода, що забити так і не вийшло.

Можливо, певною мірою нам не вистачило фарту у завершальній стадії. Значить, десь недопрацьовуємо або щось робимо не так. У футболі, як ви знаєте, дрібниць не буває.

Думаю, що в матчі з Олімпіком ми втратили два очки. Стовідсоткові моменти сьогодні мали і Вася Кобін, і Кітті, але, на жаль, ці моменти так і залишилися моментами. Дай Боже, незабаром нам це повернеться", - зізнався форвард Металіста.

Нагадаємо, матч 11-го туру чемпіонату України Металіст - Олімпік закінчився нічийний результатом 0:0.
За матеріалами: metalist.ua