Півзахисник Динамо: Ми боролися і грали краще від Дніпра

Sport bigmir,  3 листопада 2014, 17:56
0
160
Безус: Ми повністю виконали тренерську установку

Півзахисник київського Динамо Роман Безус розповів про перемогу своєї команди над Дніпром у матчі 11-го туру чемпіонату України.

"У першому таймі було більше боротьби, ніж якогось футболу. Завжди з Дніпром було складно в такому компоненті, але ми боролися краще і грали краще. Тому в першому таймі забили два м'ячі, і після перерви вже грали на контратаках.

До матчу ми повністю розібрали Дніпро на теоретичних заняттях - сильні і слабкі сторони суперника.

Думаю, що ми повністю виконали тренерську установку на гру і скористалися тим, що знали про суперника. Якщо в арбітра і були помилки, то він помилявся і в ту, і в іншу сторону. І картки він однаково роздавав в обидві сторони. Також і поле сьогодні було дещо грудкувате, але однакове для всіх", - цитує Безуса MatchDay.

Нагадаємо, в неділю, 2 листопада, дніпропетровський Дніпро в рідних стінах поступився київському Динамо з рахунком 0:3.

Після 10 матчів лідером у чемпіонаті стало Динамо, яке завдяки сьогоднішній перемозі набрало 26 очок. Друге місце за командою з Дніпропетровська, у чиєму активі 25 очок. Третім у таблиці йде донецький Шахтар з 21 очком.