Суддя матчу Ліги чемпіонів помилився з кольором форми

912
Марк Клаттенбург

Марк Клаттенбург на матч Мальме - Атлетико вибрав екіпіровку не того кольору.

Читай також: Відомий рефері порушив суддівський кодекс заради концерту поп-зірки

Головний суддя матчу групового етапу Ліги чемпіонів між мадридським Атлетіко і Мальме Марк Клаттенбург допустив помилку, що стосується його екіпіровки.

У першому таймі форма англійського арбітра дуже сильно нагадувала футболку іспанської команди - той же жовтий верх і темні труси. Це призвело до того, що підопічні Дієго Сімеоне неодноразово помилялися, спрямовуючи м'яч у напрямку судді.

Первый тайм
Перший тайм
кадр із відео

У результаті Клаттенбург був змушений в перерві змінити свою екіпіровку і вийшов на поле в майці чорного кольору.

Второй тайм
Другий тайм

Нагадаємо, Атлетіко здобув перемогу над Мальме з рахунком 2:0, забивши по голу в кожному таймі.

За матеріалами: Чемпионат.com