Шахтар ще раз розгромив БАТЕ в Лізі чемпіонів

Sport bigmir,  6 листопада 2014, 00:01
0
413
Шахтар розгромив БАТЕ з рахунком 5:0

В середу, 5 листопада, донецький Шахтар у Львові в матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів переграв білоруське БАТЕ

Подробиці і трансляція матчу:Шахтар - БАТЕ - 5:0 трансляція матчу Ліги чемпіонів

Повторення - мати навчання! Так колись нас вчили в школі, але сьогодні свій урок футболу дав донецький Шахтар білоруському БАТЕ в матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

Обігравши в першому матчі команду з Борисова з рахунком 7:0, підопічні Мірчі Луческу влаштували справжнісіньке футбольне свято на газоні Арени Львів. В ворота БАТЕ були відправлені п'ять сухих м'ячів, але все по порядку.

БАТЕ перші 3 хвилини вів активну гру, але, згадавши про ганебний матч вдома, швидко сів у захист. Шахтар кружляв над штрафному суперника, але до перерви "гірникам" вдалося забити лише один раз. Даріо Срна після прекрасної знижки від Луїса Адріано сильним ударом вколотив м'яч у сітку воріт БАТЕ.

На перерву команди йшли в різних складах. В кінці першого тайму Луіс Адріано спробував добити м'яч у ворота суперника після розіграшу стандарту донецьким клубом, після чого футболісти білоруської команди почали розбірки з бразильцем. В результаті форвард Шахтаря отримав жовту, а разом з ним і гравець БАТЕ Анрі Хагуш. Останній, прямуючи на перерву, сказав Даріо Срні "кілька слів" прямо перед арбітром. Вольфганг Штарк зрозумів "прозу" і покарав гравця другою жовтою, яка трансформувалася в червону. На другий тайм суперник Шахтаря вийшов вдесятьох.

Друга 45-хвилинка запам'яталася кількома атаками клубу з Борисова і голами Шахтаря. На 48-й хвилині Алекс Тейшейра зробив рахунок 2:0, після чого герой минулого матчу Луїс Адріано зробив хет-трик, забивши один зі своїх м'ячів з пенальті. Підсумковий результат матчу 5:0

Шахтар - БАТЕ - 5: 0

Голи: Срна (19), Тейшейра (48), Адріано (58 п., 83, 90 + 3)

ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовШахтерБАТЭрезультатыголыобзор матча