Динамо Київ в меншості здобуло перемогу над Ольборгом

Sport bigmir,  7 листопада 2014, 00:34
0
464
Динамо Київ обіграло Ольборг в матчі Ліги Європи

В четвер, 6 листопада, київське Динамо в дуже складному матчі зуміло обіграти данський Ольборг з рахунком 2:0

Подробиці і трансляція матчу: Динамо Київ - Ольборг - 2:0 трансляція матчу Ліги Європи

Динамо Київ в непростому матчі здобуло перемогу в матчі з Ольбогром.

Перший тайм пройшов під диктовку команди з Данії. Біля воріт Шовковського раз за разом виникали небезпечні моменти, але захисники киян справлялися з атаками данського клубу.

Зі старту другого тайму Динамо було не впізнати. Підопічні Реброва включили максимальні швидкості, створюючи момент за моментом біля воріт суперника. Спочатку Рибалка своїм точним пасом вивів Ярмоленка один на один з голкіпером. Андрій перекинув м'яч через воротаря, але захисник в останній момент встиг головою винести м'яч, який, як здавалося, вже влітав у порожні ворота. Небезпечні удари Сидорчука і Беланда, що виникли пізніше, зміг відбити голкіпер данського клубу.

На 68-й хвилині зустрічі арбітр видалив захисника киян Александар Драговича за "фол останньої надії". Австрієць в підкаті зніс Рісгора, який уже виходив практично один на один з Олександром Шовковським.

Здавалося, залишившись в меншості, Динамо сяде на захист, але замість цього столична команда влаштувала штурм воріт Ольборга, який приніс свої плоди на 70-й хвилині. Андрій Ярмоленко навісив з кутового на Віду, і той переправив м'яч у ворота, зробивши рахунок 1:0.

В кінці матчу Ольборг, захопившись своїми атаками, пропустив небезпечну контратаку, яка закінчилася голом. Юнес Беланда прорвався по лівому флангу, змістився в центр і пробив. М'яч, зачепивши Горті, відскочив до Гусєва на праву штангу. Останній потужно пробив по воротах, встановивши остаточний рахунок у матчі - 2:0.

Динамо Київ - Ольборг - 2:0

Голи: Віда (70), Гусєв (90+3)

Вилучення: Драгович (68)