Дієго Коста приніс перемогу Челсі над Ліверпулем

Sport bigmir,  8 листопада 2014, 17:19
0
226

В суботу, 8 листопада, лондонський Челсі в матчі чемпіоната Англії переграв Ліверпуль з рахунком 2:1

Подробиці і трансляція матчу: Ліверпуль - Челсі 1:2 трансляція матчу чемпіонату Англії

У центральному матчі 12-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі на виїзді обіграв Ліверпуль на рахунком 2:1.

Першими в матчі відзначилися футболісти Брендана Роджерса. Гол на 9-й хвилині зустрічі забив Емре Джан. Через п'ять хвилин Гарі Кехілл своїм точним ударом зрівняв рахунок у матчі.

Після перерви команди почали діяти на зустрічних курсах, але удача все ж була на боці команди Жозе Моурінью. Форвард Челсі Дієго Коста на 67-й хвилині матчу встановив остаточний рахунок в зустрічі - 1:2.

Ліверпуль - Челсі - 1: 2

Голи: Джан (9) - Кехілл (14), Коста (67)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дієго Коста приніс перемогу Челсі над Ліверпулем