Барселона здобула вольову перемогу над Альмерією

Sport bigmir,  8 листопада 2014, 19:20
0
172
Цей удар Суареса гольовим не став, але Луїс вніс істотний вклад в перемогу команди, зробивши дві результативні передачі

В суботу, 8 листопада, Барселона здобула гостьову перемогу над Альмерією з рахунком 2:1

Подробиці і трансляція матчу: Альмерія - Барселона 1:2 трансляція матчу чемпіонату Англії

Луїс Енріке виставив на матч з Альмерією напіврезервний склад, залишивши на лавці запасних Суареса, Неймара, Піке, Хаві та Алвеша. Такий експеримент не пішов на користь іспанському гранду. У першому таймі Альмерія активно насідала на ворота каталонців, а ті відповідали не дуже осмисленими атаками. У такому складі гравці виступали вперше і часто просто не могли знайти взаєморозуміння на полі.

Ну а пресинг господарів призвів до того, що на 37-й хвилині Біфума Тьєві скористався нерозторопністю Бартра і вразив ворота гостей. До перерви Барселоні відігратися не вдалося, а на другий тайм каталонці вийшли в помітно посиленому складі. Неймар і Луїс Суарес, що спостерігали за пригодами своїх партнерів з лавки, швидко включилися в гру і почали виправляти стан справ.

На 73-й хвилині Неймар з прострілу Суареса переправив м'яч в ворота Рубена, а на 82-й Хорді Альба також скористався передачею уругвайця. Сам Суарес неодноразово міг забивати сам, але красивим ударом "ножицями" влучив у поперечину. 2:1 - перемогла Барселона, а Луїсу Енріке варто задуматися, як впроваджувати резервістів в основу так, щоб результат в простому на вигляд матчі не довелося видряпувати.

Альмерія - Барселона

Голи: Тьєві, 37 (1: 0), Неймар, 73 (1: 1), Альба, 82 (1: 2)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Барселона здобула вольову перемогу над Альмерією