Реал не мав проблем у матчі з Райо Вальєкано

Sport bigmir,  8 листопада 2014, 23:21
0
155
Кріштіано Роналду забив у матчі з Райо Вальєкано один гол і зробив дві результативні передачі

У суботу, 8 листопада, мадридський Реал у рамках 11-го туру чемпіонату Іспанії вдома обіграв Райо Вальєкано.

Мало хто перед зустріччю сумнівався в перемозі Реала, питання було лише в тому, з яким рахунком переможуть мадридські футболісти. Господарі не стали довго тягнути з тим, щоб відкрити рахунок. Уже на 10-й хвилині Бейл забив м'яч з прострілу Крооса. Прямо скажемо, в цій ситуації гол у свої ворота привезли Тіто і Трашоррас. Реал продовжив атакувати, але довгий час не міг вразити ворота Альвареса. А незадовго до перерви Серхіо Рамос забив коліном після навісу Хамеса Родрігеса з кутового. Втім Райо Вальєкано встиг до відходу на відпочинок відквитати один м'яч. На цей раз Хамес став антигероєм епізоду, подарувавши м'яч Баптістао, який відправив м'яч на Буено. Альберто такий шанс вразити ворота гранда запороти не міг...
У другому таймі малюнок гри не змінився. Реал на правах більш класної команди атакував - гості зрідка огризалися. Переломним моментом став гол Буено, який, як виявилося, через мить забив з офсайду. І замість того, щоб радіти нічийному рахунку, футболістам Райо Вальєкано незабаром довелося виймати м'яч з власних воріт. Красивий за виконанням удар зробив Тоні Кроос, після того як Роналду в падінні зробив на нього передачу. І не встигли гості засмутитися, як рахунок став 4:1. Знову результативну передачу зробив Роналду, а на вістрі опинився Бензема. Визнаємо, що судді не вгледіли у Каріма положення поза грою, втім цей гол вже мало що вирішував.

Підсумковий рахунок на табло встановив Роналду, від якого трибуни стадіону якраз чекали гола. Кріштіану, увірвавшись в штрафну по лівому флангу, змістився в центр і пробив. Пробив португалець слабо і, здавалося, поскупився, але Альварес пропустив м'яч між ніг (привіт Філімонову). У час, що залишився, могли забивати Бейл і Медрала, але воротар гостей більше не помилявся. 5:1 - Реал бере 3 очки і повертається на перше місце в Прімері, випереджаючи Барселону на 2 очки.

Реал Мадрид - Райо Вальєкано - 5:1

Голи: Бейл, 9 (1:0). Серхіо Рамос, 40 (2:0). Буено, 44 (2:1). Кроос, 55 (3:1). Бензема, 59 (4:1). Кріштіану Роналду, 83 (5:1).