Sport bigmir,  9 листопада 2014, 21:45
0
821
Динамо удев ятьох зіграло внічию з Карпатами
Сергій Сидорчук міг стати антигероєм матчу, але і після його видалення рахунок в матчі не змінився

У неділю, 9 листопада, київське Динамо в матчі 12 туру української Прем'єр-ліги зіграло внічию з львівськими Карпатами.

Глядачами неймовірного за емоційною насиченістю шоу стали ті, хто спостерігав за протистоянням Динамо і Карпат. Тим більше дивно, що в підсумку матч завершився без забитих м'ячів. Команди почали досить нудно, і лише до середини першого тайму у суперників з'явилися моменти. Сергій Сидорчук, найбільш активний в своїй команді, на 25-й і 26-й хвилині двічі поспіль змусив вступати в гру голкіпера Карпат. До перерви по-справжньому гострих моментів більше не було.

У другій половині гри помітно додали динамівці, однак з ударами Рибалки, Ленса і Ярмоленка, який вийшов на заміну, Мисак також справлявся. Єдина "пожежа" біля воріт Динамо завершилася винесенням Драгович м'яча зі стрічки.

При цьому гра супроводжувалася великою кількістю порушень, і як наслідок, карток. П'ять жовтих за матч отримали гравці Карпат, тоді як у Динамо було чотири попередження. Одне з них автоматично трансформувалося в червону картку для Сидорчука, так як на початку першого тайму Сергій вже попадався на облік судді. І все б нічого, але незадовго до вилучення хавбека Динамо, поле покинув Артем Кравець, який отримав пошкодження ока. Всі заміни Ребровим до того часу були використані. Таким чином, кінцівку зустрічі Динамо проводило удев'ятьох, що, втім, не завадило киянам не пропустити. Прямо скажемо, в кінцівці зустрічі Карпати теж не особливо рвалися вперед.

0:0 – Динамо втрачає реальний шанс відірватися від Дніпра і Шахтаря, але виходячи з подій в матчі, все не так вже й погано...