0
108
Дієго Сімеоне може очолити Манчестер Сіті

Головний тренер мадридського Атлетіко Дієго Сімеоне влітку наступного року може продовжити свою тренерську кар'єру в Англії

За інформацією Daily Star, Манчестер Сіті планує наприкінці поточного сезону чемпіонату Англії відправити у відставку нинішнього тренера команди Мануеля Пеллегріні і запросити на цю посаду рульового мадридського Атлетіко.

Повідомляється, що керівництво "городян" невдоволене виступами команди в поточному розіграші Ліги чемпіонів.

Турнірна таблиця групового етапу Ліги чемпіонів

Нагадаємо, Дієго Сімеоне очолив Атлетико наприкінці 2011-го, а вже в 2013-му клуб зі столиці Іспанії виграв Кубок Короля, обігравши в фіналі Реал. Рівно через рік "матрацники" 10-й раз виграли чемпіонат Іспанії.

Також мадридський Атлетіко під керівництвом Дієго Сімеоне в минулому сезоні Ліги чемпіонів зіграв у фіналі турніру, де програв Реалу.

Дивись, як Атлетико виграв Суперкубок Іспанії у матчі з Реалом:

Дивіться фотогалерею: НеРЕАЛьний трофей: Як Атлетіко виграв Cуперкубок Іспанії (фото)

ТЕГИ: карьераМанчестер СититренерАтлетико МадридДиего Симеоне