Три гравці Шахтаря привели збірну Бразилії до перемоги над Туреччиною

Sport bigmir,  12 листопада 2014, 22:36
0
1048
Головний герой матчу Неймар забив два голи

В середу, 12 листопада, збірна Бразилії в товариському матчі, який проходив у Стамбулі, обіграла команду Туреччини з рахунком 4:0

Рахунок в матчі на 20-й хвилині відкрив Неймар, а через 4 хвилини перевагу гостей збільшив Семіх Кайя, який забив автогол. Незадовго до перерви Волкана Демірела також вразив Вілліан, який відомий українським уболівальникам за виступами за Шахтар, а нині представляє Челсі. Остаточний рахунок встановив на 60-й хвилині Неймар, який оформив дубль.

Зазначимо, що повний матч в складі збірної Бразилії провів нападник Шахтаря Луїс Адріано. На 77-й хвилині на поле вийшов його партнер по команді Дуглас Коста, який замінив Вілліана, а на 85-й хвилині Луїс Густаво поступився місце ще одному "гірникові" Фреду.

Туреччина - Бразилія - 0:4

Голи: Неймар, 20, 60, Кайя, 24, автогол, Вілліан, 44

ТЕГИ: сборная ТурцииДуглас КостаЛуис Адрианосборная Бразилиитоварищеские матчиФред