Півзахисник збірної України: Люксмембург створив нам багато проблем

210
Денис Олійник мав три моменти, але забити не зумів

Денис Олійник не забив, але сподівається, що його голи за збірну ще попереду.

Читай також: Ярмоленко: Не очікували, що Люксембург буде командою настільки високого рівня

"Матч був дуже важким, особливо в першому таймі. І поле важке, і погода, та й у Люксембургу пристойна команда. Вони створили нам багато проблем, і в деяких моментах нам пощастило.

У другому таймі ми зібралися, дали супернику менше простору, після чого вони вже не вилітали так в атаки, як це було в першому. Добре, що перемогли і взяли три очки. Тепер потрібно рухатися далі.

Я теж дуже старався, але не забив, хоча і мав три хороших моменти. Сподіваюся, всі голи за збірну ще попереду", - заявив Денис Олійник.

Нагадаємо, що 15 листопада в матчі відбору на Євро-2016 збірна України на виїзді переграла Люксембург з рахунком 3:0.

Дивіться фото матчу:

Дивіться фотогалерею: Перемога імені Ярмоленка: Як збірна України Люксембург обіграла

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Півзахисник збірної України: Люксмембург створив нам багато проблем

За матеріалами: uefa.com