В диму фаєрів: Італія та Хорватія переможця не виявили

0
180
Гол Кандереви не дозволив Італії виграти у Хорватії

Збірні Італії і Хорватії зіграти внічию в матчі відбору на Євро-2016.

Подробиці та онлайн матчу: Італія - Хорватія 1:1 Текстова трансляція матчу відбору на Євро-2016

Збірна Хорватії виглядала краще, але, втративши ще в першому таймі через травму Луку Модріча, не зуміла реалізувати свою перевагу.

Команди швидко обмінялися голами. На 11-й хвилині італієць Антоніо Кандрева відкрив рахунок, а вже через чотири хвилини хорват Іван Перішич відновив рівновагу.

Надалі незважаючи на наявність моментів, рахунок на табло не змінився.

Зазначимо, що зустріч в середині другого тайму майже на 10 хвилин булазупинена. Причиною цьому стала поведінка хорватських вболівальників, які на 73-й хвилині матчу почали використовувати піротехніку і викидати її на поле. Головний арбітр зустрічі голландець Бьорн Куйперс прийняв рішення відвести футболістів в підтрибунне приміщення, але незабаром гра була відновлена.

Італія - Хорватія 1:1