Sport bigmir,  17 листопада 2014, 18:28
0
89
Дієго Сімеоне не буде зараз йти з Атлетико

Головний тренер чемпіонів Іспанії Дієго Сімеоне не збирається найближчим часом змінювати клуб

"Мені дуже добре в Атлетіко. Я завжди хочу продовжувати вдосконалюватися. Мені завжди мало. І не знаю, який ліміт у цієї команди. Я продовжу цю роботу", - розповів Marca аргентинець.

Зазначимо, раніше британська преса повідомляла про те, що Манчестер Сіті планує наприкінці поточного сезону чемпіонату Англії відправити у відставку нинішнього тренера команди Мануеля Пеллегріні і запросити на цю посаду рульового мадридського Атлетіко.

Нагадаємо, Дієго Сімеоне очолив Атлетіко наприкінці 2011-го, а вже в 2013-му клуб зі столиці Іспанії виграв Кубок Короля, обігравши в фіналі Реал. Рівно через рік "матрацники" 10-й раз виграли чемпіонат Іспанії.

Також мадридський Атлетіко під керівництвом Дієго Сімеоне в минулому сезоні Ліги чемпіонів зігравши у фіналі турніру, де програв Реалу.

Дивись, як Атлетіко виграв Суперкубок Іспанії у матчі з Реалом:

Дивіться фотогалерею: НеРЕАЛьний трофей: Як Атлетіко виграв Cуперкубок Іспанії (фото)

ТЕГИ: футболкарьератренертрансферАтлетико МадридДиего Симеоне