Sport bigmir,  18 листопада 2014, 23:14
0
610
Збірна Фоменка завершила рік сухою нічиєю з Литвою

Товариський матч національної збірної України з Литвою в Києві завершився нульовою нічиєю.

Подробиці та онлайн матчу: Україна - Литва 0:0 Онлайн трансляція товариського матчу

Перед матчем Михайло Фоменко обіцяв перевірити в справі резервістів, що і підтвердив стартовий склад, в якому з досвідчених, перевірених бійців місце знайшлося тільки Гусєву і Ротаню, а в порівнянні з матчем проти Люксембургу в основі вийшов тільки один Олійник.

У першому таймі умовно другий склад збірної старався, але відчувалося в їх діях хвилювання. У підсумку нехай невелика, але перевага була на нашому боці, хоч у забитий гол це і не вилилося.

Після перерви Фоменко підсилив склад, випустивши Конолянку з Ярмоленком, і в грі нашої команди відразу з'явилася швидкість, а атаки стали частішими і розмашистими. Найкращим моментом біля воріт гостей відзначився Ярмоленко, який у властивому собі стилі пробивав у дальній кут, але не влучив.

Але ігроваперевагаУкраїни була недовгою- литовці розібралися, як прикрити лідерів української команди і самі стали виходити в небезпечні контратаки. Тільки впевнена гра Бойкана лінії не дозволила відзначитися Новіковасу, Вейткунасу або Черних.

У підсумку суха нічия, з якою збірна України йде на зимову перерву. Попереду у команди Фоменка матч з Іспанією, і з точки зору гри нашої команди, є над чим поламати голову.

Україна - Литва 0:0

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Збірна України в експериментальному складі не зуміла обіграти Литву