Тренер Дніпра: Поки цілувалися-обіймалися, гра закінчилася

Sport bigmir,  22 листопада 2014, 22:28
0
370
Мирон Маркевич: Не можна так помилятися у своїй штрафній

Головний тренер Дніпра Мирон Маркевич прокоментував поєдинок 13-го туру проти Говерли, який завершився внічию 1:1.

Дивись також: Дніпро – Говерла - 1:1. Відео голів та огляд матчу чемпіонату України

"Я ще не бачив, щоб так легко давали забивати м'ячі у свої ворота. Гаразд, зловили б нас на контратаці, але ж у штрафній було п'ять захисників і один суперник. Поки цілувалися-обіймалися, гра закінчилася – а грати ще було 30 хвилин. Я кричав їм, щоб забули про забитий гол, але ... Була низка помилок. Не можна так помилятися у своїй штрафній.

Повірте, ми вже так налаштовували їх на гру! .. Тому що я відчував. Казав, що буде важка гра. Так і вийшло. Ми показували останню гру Говерли з Донецьком.

Казав: "Бачите, Металург хороша команда, але їх переграли. Прошу вас, будьте уважними". Сиділи, дивилися, але так і вийшло. Забили гол, і так вальяжно йшли в центр. Я хотів зробити заміну, але не встиг – не думав, що так швидко зрівняють. Хотів випустити Чеберячка замість Калинича і якось довести гру, але просто не встиг. Було б неправильно замінити Калинича через хвилину після забитого гола", - сказав Маркевич.

Нагадаємо, що матч 13-го туру чемпіонату України Дніпро – Говерла завершився внічию 1:1.

Ця сама новина на Спорт bigmir) net: Тренер Дніпра: Поки цілувалися-обіймалися, гра закінчилася

За матеріалами: ФК Днепр