Динамо здобуло непросту перемогу в Запоріжжі і зміцнило лідерство

Sport bigmir,  23 листопада 2014, 21:30
0
687
Динамо забило чотири голи у ворота Металурга

Команда Реброва у важкому матчі з запорізьким Металургом обіграла суперника 4:2.

Подробиці матчу і онлайн: Металург З - Динамо Київ 2:4 Онлайн трансляція матчу чемпіонату України

Команди спокійно розпочали матч і в перші хвилин 20 не було створено жодного моменту, лише в середині першої половини гри гравці набрали темп, почали з'являтися нехай і неточні, але ударів по воротах, але якщо Металург свої напівмоменти змарнував, то гості забили. На 41 хвилині Ярмоленко замкнув простріл Ленса з флангу.

Після перерви гравці " Динамо " вийшли розслабленими, за що моментально поплатилися, коли активний Платон пробив Шовковського після прострілу Пашаєва.

Запахло сенсацією, але в цей момент захисники Металурга допустили непотрібні помилки, якими скористалися гості. Спершу Лисицький віддав неточну передачу, а потім упустив Ленса, який втік до воріт гостей і пробив у ближній кут воріт Старцева.

А через кілька хвилин Ярмоленко по флангу увійшов у штрафну Металурга, віддав в центр, де самотній Велозу спокійно переправив м'яч у ворота, куди той влітає рикошетом від Лисицького.

Але це не зламало гравців Металурга, що за 18 хвилин до кінця матчу відіграло один гол - після вдало розіграного штрафного Орелеси пробив під поперечину.

Останні хвилини пройшли в обопільних атаках, але рахунок на табло змінити динамівцям вдалося - вже в останній атаці Ленс отримав передачу від Ярмоленка і рикошетом від руки Орелеси відправив м'яч з сітки.

Таким чином, Динамо, скориставшись втратою очок Дніпра, відірвалося від другого місця на 3 очки.

Металург З - Динамо 2:4

Голи: Платон, 49, Орелеси, 72 - Ярмоленко, 41, Ленс, 56, 90+4, Велозу, 61

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо здобуло непросту перемогу в Запоріжжі і зміцнила лідерство