Мессі встановив рекорд за кількістю забитих м'ячів у Лізі чемпіонів

326
Мессі встановив рекорд за кількістю забитих м ячів у Лізі чемпіонів
Ліонель Мессі переписав рекорд Ліги чемпіонів

Ліонель Мессі підняв планку результативності в Лізі чемпіонів до 74 голів.

Нападаючий Барселони Ліонель Мессі оновив рекорд за забитими м'ячами в Лізі чемпіонів.

У гостьовому матчі п'ятого туру групового етапу турніру з кіпрським клубом АПОЕЛ (4: 0) 27-річний аргентинець оформив хет-трик, довівши рахунок своїм голам у цьому турнірі до 74.

Читай також: Мессі побив 60-річний рекорд іспанського футболу

Форвард відзначився на 38-й хвилині, на 58 хвилині Мессі оформив дубль, а на 87-й - хет-трик, встановивши нове досягнення результативності.

дуже радий. Неймовірно, що я добився цього досягнення в настільки прекрасному і значимому турнірі. Це фантастика!" - заявив сам футболіст.

Попередній рекорд належав нападаючому мадридського Реала в Шальке Раулю, який забив 71 м'яч у 142 матчах. Мессі для свого досягнення знадобилося зіграти 91 матч.

Відзначимо, що найближчим часом рекорд може бути збільшений не тільки за рахунок голів Мессі - в спину новому рекордсмену дихає Кріштіану Роналду, у якого зараз в активі 70 забитих голів.