Sport bigmir,  28 листопада 2014, 00:31
0
401
Команда святкує гол Ротаня. Починалося все дуже добре

У четвер, 27 листопада, дніпропетровський Дніпро в рамках п'ятого туру групового етапу Ліги Європи на виїзді поступився міланському Інтеру з рахунком 1:2

Дніпро досить бадьоро почав зустріч з Інтером і швидко відкрив рахунок. На 16-й хвилині Коноплянка після передачі від Калинича пробивав по воротах Хандановича. Воротар м'яч відбив, але не зафіксував, і Ротань з близької відстані вразив ворота Інтера. Господарі кинулися відіграватися, але діяли надто розгублено. Дніпро, навпаки, відсидівши кілька хвилин в обороні, з новими силами пішов вперед.

На 28-й хвилині Чеберячко увірвався в штрафну Інтера, де отримав по ногах від Гуаріна. Чистий пенальті! Здавалося б, відмінний шанс, щоб подвоїти перевагу, але Коноплянка вдарив без розбігу, а Ханданович – відомий майстер відображення пенальті – зі своїм завданням впорався і удар українця відбив. Можливо, цей момент став переломним у матчі, тому що вже через кілька хвилин Інтер зрівняв рахунок. Паніка біля воріт Дніпра завершилася тим, що Кузманович отримав м'яч на лінії штрафного і слабким, але точним ударом послав круглого у кут воріт Бойка.

Слідом міг забивати Нагатомо, але японцеві не пощастило. Як виявилося, в тому епізоді він ще й травму отримав і передчасно залишив поле. З рахунком 1:1 команди завершили перший тайм, незважаючи на всі старання гравців Дніпра в кінцівці тайму. Особливо активні були Чеберячко і Калинич, але і вони вплинути на хід зустрічі не зуміли.

А після перерви Дніпро отримав новий шанс – Раноккія отримав жовту картку за фол на Ротаня, яка стала для нього другою в матчі. Капітан Інтера залишив свою команду в меншості. Гості відразу ж пішли в атаку, і ледь не забив Хандановичу Мазох, але промахнувся. У відповідь атака Інтера стала гольовою. Провалився захист Дніпра, Освальдо вибіг на рандеву з Бойком і свій шанс використав.

Після цього Інтер сконцентрувався на уважній грі в захисті, тоді як Дніпру залишалося лише йти в вперед. Гості непогано атакували, але виручала або оборона господарів, або чудовий Ханданович, який крім взятого пенальті зробив за зустріч ще як мінімум три приголомшливих сейви. Заміни у складі Дніпра теж не привели до бажаного результату. Матеус і Гама добре увійшли у гру, але їхні удари також цілі не досягли.

Таким чином, Дніпро, показавши дуже непогану гру, виїхав з Італії ні з чим. Тим не менш, шансів на плей-оф дніпряни не втратили. Для цього потрібно в останньому турі обігрувати Сент-Етьєн і сподіватися, що Інтер не програє Карабаху в Азербайджані. Шанс досить реальний, так що все в руках у Дніпра!

Інтер - Дніпро - 2:1

Голи: Ротань, 16 (0:1), Кузманович, 31 (1:1), Освальдо, 50 (2:1)