Британські фанати мало не зірвали матч українського судді в Лізі Європи

Sport bigmir,  28 листопада 2014, 13:30
0
442
Фанати Тоттенхема ледь не зірвали матч

Євген Арановський тричі зупиняв матч, а в кінці першого тайму вивів команди в роздягальню.

Справжнім цирком обернувся ввечері четверга матч на Вайт Харт Лейн, де Тоттенхем приймав белградський Партизан. Найбільш драматичні події на полі розгорнулися в першому таймі, в якому команди не порадували глядачів забитими голами, зате деякі з числа самих уболівальників надовго запам'яталися публіці.

За нетривалий відрізок часу було зафіксовано цілих три випадки незаконного проникнення сторонніх осіб на ігровий майданчик. Порушники режиму були одягнені у футболки з логотипом компанії BassBuds, офіційного постачальника навушників для Тоттенхема.

Перший з стрікер, що проник на поле на 21-й хвилині, виявився настільки жвавим, що цілих півтори хвилини водив за ніс стюардів Уайт Харт Лейн і навіть встиг зробити кілька селфі.

Через п'ять хвилин після першого інциденту на полі з'явився черговий сміливець.

Третій же стрікер по-справжньому посіяв паніку на Уайт Харт Лейн. Головний арбітр зустрічі українець Євген Арановський змушений був зупинити гру на 41-й хвилині і на деякий час відвести команди з поля.

Після цього диктор по стадіону також оголосив, що ще одне незаконне вторгнення призведе до зриву матчу, а значить, і можливої технічної поразки Тоттенхема. У підсумку, суперники благополучно повернулися на поле і таки дограли матч до кінця, в якому переміг Тоттенхем 1:0.