Sport bigmir,  29 листопада 2014, 21:01
0
465
Паоло Мальдіні може пишатися своїми синами

Сини легендарного захисника Мілана і збірної Італії Паоло Мальдіні 29 листопада забили голи за молодіжні команди россонері.

Читай також: Легендарний гравець Мілана може стати віце-президентом клубу замість Галліані

18-річний Крістіан Мальдіні провів перший матч за молодіжну команду Мілана. Вже через 2 хвилини після виходу на поле в грі з Перуджею він вразив ворота суперника.

Проте зустріч для 18-річного гравця закінчилася вже в першому таймі - він був змушений покинути поле вже на 36-й хвилині через травму м'яза.

А молодший брат Крістіана 13-річний Даніель Мальдіні відзначився забитим голом у матчі юніорської команди червоно-чорних проти Лумеццане (3:0)

Паоло Мальдіні є рекордсменом за кількістю ігор за Мілан - 1986 по 2009 рік він провів за червоно-чорних 902 матчі. Після завершення кар'єри керівництво Мілана прийняло рішення вилучити його номер 3 з обігу.

Однак якщо Крістіан або Даніель будуть грати за клуб, то їм дозволено взяти номер батька.

Нагадаємо, що батько Паоло і дід Крістіана і Даніеля - Чезаре Мальдіні - також виступав за Мілан, а також був його головним тренером.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Сини легендарного Паоло Мальдіні відзначилися голами за Мілан

За матеріалами: СПОРТ-Экспресс