Снігова битва: Шахтар на виїзді розгромив Металург

Sport bigmir,  30 листопада 2014, 16:24
0
288
Шахтар легко розгромив Металург

У неділю, 30 листопада, запорізький Металург на своєму полі поступився донецькому Шахтареві з рахунком 0:4.

Подробиці матчу онлайн: Металург З - Шахтар: 0:4 Трансляція матчу чемпіонату України

Незважаючи на статус аутсайдера, Металург в першому таймі не розгубився і виглядав дуже гідно на тлі Шахтаря. Донеччани більше контролювали м'яч і частіше атакували, але робили це набагато краще за суперника. На старті зустрічі звично запоров момент Бернард, пробивши після прострілу Срни головою вище воріт, а слідом вже сам капітан Шахтаря ледь відкрив рахунок, але Боровик витягнув його удар зі штрафного з-під поперечини.

Читай також: Матч Шахтаря в Запоріжжі опинився під загрозою зриву

Металург відповів рядом непоганих атак - Платон навіть вразив ворота П'ятова, але опинився в положенні поза грою. Протягом всього першого тайму команда із Запоріжжя вміло стримувала натиск фаворита. Що ж до Шахтаря, то до невдачі в атаці додалася ще й травма спини у Срни, який, тим не менш, гру продовжив. На перерву команди пішли з рахунком 0:0.

Відразу після повернення команди з роздягалень малюнок гри не змінився. Металург до пори до часу вельми успішно оборонявся, але на весь матч команди Томаха не вистачило. На 56-й хвилині Марлос продемонстрував техніку і чіпкість, обігравши трьох захисників господарів у штрафний і вразив ворота Боровика. Цей момент, схоже, став переломним для Металурга. По-перше, Шахтар  заграв активніше, піймавши кураж, по-друге, самі гравці запорізького клубу усвідомили, що втратили нічию і відновити статус-кво не зможуть. На 60-й і 61-й хвилині забив Алекс Тейшейра, обидва рази з передачі Срни. Лише після цього капітан зі спокійною совістю залишив поле, поступившись місцем Дентіньо.

Зробивши рахунок 3:0, Шахтар продовжував атакувати. Все той же Тейшейра міг зробити хет-трик, небезпечно пробивали Тайсон, Дентіньо і Веллінгтон Нем, які вийшли на заміну, але або промахувалися самі, або Євген Боровик, який відіграв досить непоганий матч, рятував команду від зовсім вже ганебного розгрому. Втім, четвертий гол у ворота господарів Шахтар все ж таки спорудив. Дентіньо прострілив уздовж воріт Металурга, а Веллінгтон Нем переправив м'яч у сітку.

4:0 - переконлива перемога Шахтаря, особливо після невиразного першого тайму. Донецький клуб виходить на друге місце і чекає результатів конкурентів.

Металург З - Шахтар 0:4

Голи: Марлос, 56, Тейшейра, 60, 62, Веллінгтон, 90

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Снігова битва: Шахтар на виїзді розгромив Металург