Луческу: Ці три очки нам дійсно потрібні

Sport bigmir,  30 листопада 2014, 18:30
0
167
Луческу задоволений перемогою Шахтаря над Металургом

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу після закінчення поєдинку в Запоріжжі похвалив суперника.

"Дуже важлива для нас перемога, ці три очки нам дійсно потрібні. Важкий перший тайм вийшов, наш суперник якісно оборонявся, закривав всі зони, створив досить багато проблем. Для нас було важливо забити.

Читай також: Металург З - Шахтар: Відео голів та огляд матчу чемпіонату України

Ми, на жаль, цього в першому таймі не зробили. Знали про те, що якщо відзначимося першими, то Металург розкриється і у нас з'являться вільні зони. Природно, час минав, і сили, напевно, залишали запорожців. Тоді на перший план вийшли техніка і швидкість наших футболістів.

Хочу привітати всіх, хто сьогодні в таких важких погодних умовах попрацював і привів поле в гарний стан, що дозволило нам сьогодні багато зробити.

Бажаю нашому супернику успіхів у подальших матчах. Видно, що потенціал у цієї команди великий, вона може зростати ще. Цей колектив нічим не слабший середняків українського чемпіонату. Більше потрібно вірити в їх потенціал", - заявив Луческу.

Нагадаємо, донецький Шахтар впевнено з рахунком 4:0 переміг запорізький " Металург". Матч був під загрозою зриву через снігопад, але працівники стадіону встигли до початку матчу почистити поле.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Луческу: Ці три очки нам дійсно потрібні

За матеріалами: ФК Шахтер