0
584
Ярмоленко забив перший гол у ворота Ворскли

Київське Динамо розгромило Ворсклу завдяки дублю Мбокані і голу Ярмоленка.

Подробиці матчу онлайн: Ворскла - Динамо Київ 0:3 Онлайн трансляція матчу чемпіонату України

На хід поєдинку сильно позначилася погода - через рясний снігопад Динамо з пригодами добирався на гру, та й сам поєдинок проходив під снігом, що ускладнило можливості командам показати гарну гру.

Матч активніше почало Динамо, яке створило три напівмоменти і навіть забили, але зробив це Драгович з положення поза грою. А ось з середини другого тайму гра заспокоїлася, команди почали боротися між собою і з погодою, а ось воротарі в цей час нудьгували, в результаті до кінця тайму глядачі так і не висиділи моментів, замерзаючи на трибунах і засинаючи перед телевізором.

А ось на початку другого тайму ситуація змінилася - Динамо додало, що вилилося в три забитих м'ячі. Спершу Мбокані після навісу з флангу продовжив на Ярмоленка, який відправив м'яч під штангу точно в кут.

Через кілька хвилин вже сам Мбокані отримав м'яч після навісу з флангу від Сілви пробив точно головою, а ще через п'ять хвилин Мбокані записав на свій рахунок дубль, замкнувши головою навіс Ярмоленка.

Здобувши комфортну перевагу в рахунку, Динамо віддало ініціативу господарям, але, незважаючи на всі потуги гравців Ворскли, гол престижу їм забити не вдалося. У підсумку 0:3 - Динамо продовжує лідирувати в Прем'єр-ліги з 33 очками, а от Ворскла опускається на восьму позицію.

Ворскла - Динамо 0:3

Голи: Ярмоленко, 53, Мбокані, 62, 67

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо легко перемагає у засніженій Полтаві і зберігає лідерство