Ярмоленко: Весь чемпіонат у снігу, ніби в Антарктиді граємо

0
270
Ярмоленко: На такому полі дуже важко комбінувати

Півзахисник київського Динамо Андрій Ярмоленко заявив, що проти Ворскли було дуже важко грати, в першу чергу, через погодні умови.

Дивись також: Ворскла - Динамо - 0:3 Відео голів та огляд матчу чемпіонату України

"На такому полі дуже важко комбінувати, дуже важко створити моменти біля воріт суперника. І це стосується будь-якої команди. Навіть у Реала і Барселони мало чого виходило б у таких умовах.

Звичайно, в першому таймі ми злилися, що через сніг у нас нічого не виходило. На щастя, відразу після перерви вдалося, нарешті, відкрити рахунок, і тоді стало набагато легше грати.

Що ж стосується погодних умов, то мені незрозуміло, чому влітку ми граємо по одному матчу на тиждень (та ще й переносимо тури на грудень), а тепер змушені проводити поєдинки в таких умовах.

От і виходять такі незрозумілі ігри, як з Ворсклою. Уболівальникам - холодно, нам - холодно ... Дивишся - весь чемпіонат в снігу. Ніби в Антарктиді граємо!"- сказав Ярмоленко у коментарі телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, що 30 листопада київське Динамо розгромило Ворсклу з рахунком 3:0 завдяки дублю Мбокані і голу Ярмоленка.

За матеріалами: Футбол